Maszyny do farmacji

Polska zajmuje 6 miejsce w całej Unii Europejskiej, jeśli pod uwagę weźmiemy wielkość produkcji wyrobów farmaceutycznych. Co więcej, branża ta odnotowuje w naszym kraju coroczny wzrost, a jej wartość rynkowa stanowi 1% PKB. Nie ma więc wątpliwości, że inwestycje w farmaceutyczne linie produkcyjne stają się konieczne. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Vekamaf i właśnie dlatego oferuje innowacyjny sprzęt do produkcji wyrobów farmaceutycznych.

Firma Vekamaf ma ogromny zaszczyt uczestniczyć w rozwoju rynku farmaceutycznego w naszym kraju. W ofercie dla przemysłu farmaceutycznego znajdują się jakościowe, nowoczesne sprzęty, urządzenia i maszyny do farmacji, które stają się niezbędne w celu produkcji leków. Tutaj wymienić możemy chociażby innowacyjne linie do sterylnego napełniania substancji wstrzykiwanych, kompaktowy system dezynfekcyjny, tester komór rękawicowych, destylatory, napełniacze butelek czy laboratoryjne testery proszków.

Nie ma wątpliwości, że to właśnie możliwość współpracy z rzetelnymi specjalistami oraz korzystanie z profesjonalnych urządzeń wpływa na tak duży sukces polskiej farmacji.

Z myślą o najlepszych

Priorytetem jest dążenie do zapewnienia wszystkim klientom poszczególnych elementów linii produkcyjnej, ich serwisowania oraz profesjonalnego doradztwa. Wszystko po to, by mogli generować innowacyjne leki. Vekamaf zapewnia technologiczne wsparcie światowym koncernom, takim jak TEVA czy Sanofi Aventis, ale szczyci się również współpracą z polskimi „rekinami farmacji” – przykładem może być Polpharma.

Sterylność ponad wszystko

W sektorze biotechnologicznym zachowanie idealnie sterylnych warunków to podstawa. Vekamaf posiada w swojej ofercie urządzenia i maszyny do farmacji, które w pełni odpowiadają na potrzeby rynku farmaceutycznego. Jedną z propozycji jest między innymi linia do sterylnego napełniania substancji wstrzykiwanych dla przedsiębiorstw rozpoczynających działalność.

Linia MI-I firmy i-Dositecno została zaprojektowana tak, by zapewnić optymalne napełnianie fiolek różnego rodzaju cieczami oraz proszkami w porcjach od 1 do nawet 500 ml. Co ciekawe, przy jej wykorzystaniu możliwe staje się napełnienie nawet 6000 sztuk fiolek w czasie tylko jednej godziny.

Kolejny sprzęt, który zapewni całkowitą higienę pracy to automatyczna rozcinarka do worków. Warto wiedzieć, że przecież półprodukty, które wykorzystywane są w farmacji, nie zawsze mogą mieć bezpośredni kontakt ze skórą, nie mogą być też wdychane. Same substancje nie mogą ulec zanieczyszczeniu. Przy pomocy automatycznej rozcinarki taki problem nie będzie miał miejsca – sprzęt automatycznie rozetnie worek i wysypie z niego zawartość. Proponowana rozcinarka jest w stanie obsłużyć nawet 50 ton materiału na godzinę.

W ofercie Vekamaf znajduje się również kompaktowy system dezynfekcyjny za pomocą wody utlenionej H202. Dzięki tej maszynie możliwe staje się oczyszczanie mikrobiologiczne powierzchni odsłoniętych. Dzięki temu w pracowniach farmaceutycznych zachowany może być najwyższy poziom sterylności. System, jaki proponujemy to DosyMist firmy SolidFog, który wykorzystuje atomizację nadtlenku wodoru.

Vekamaf gwarantuje stałą współpracę i dostarczanie nowoczesnych technologii, a wszystko po to, by wspierać polski biznes i dbać o społeczeństwo. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą innowacyjnych sprzętów technologicznych, które służą branży farmaceutycznej według najwyższych standardów.

maszyna do farmacji
Szafka bezpieczeństwa biologicznego klasy II
maszyna do zamykania żelatynowych kulek
Maszyna do zamykania żelatynowych kapsułek

Rozwiązania

Mieszalnik o średniej szybkości ścinania
Mieszalnik o średniej szybkości ścinania

Mieszalniki o średniej szybkości ścinania są zazwyczaj stosowane w procesach, w których wysoka...

Mieszanie i granulacja na złożu fluidalnym
Mieszanie i granulacja na złożu…

System mieszania i granulacji na złożu fluidalnym stanowi połączenie suszarni fluidalnej oraz mieszalnika...

Mieszalnik o wysokiej szybkości ścinania w skali miniaturowej
Mieszalnik o wysokiej szybkości ścinania…

Możesz przetestować swoje procesy na urządzeniach Hosokawa Picoline, nawet gdy dostępna jest dość...

Laboratoryjny mieszalnik wysokiej intensywności oddziaływania i ścinania
Laboratoryjny mieszalnik wysokiej intensywności oddziaływania…

Laboratoryjny mieszalnik o wysokim stopniu oddziaływania i ścinania pozwala na symulowanie różnych procesów,...