Logistyka | Maszyny i urządzenia | Chemiczny i tworzywa sztuczne

Maszyny i urządzenia do logistyki surowców i produktów przemysłu chemicznego obejmują szeroki wybór rozwiązań do podawania, przemieszczania i składowania zarówno surowców jak i gotowych produktów. Są one niezbędne do zapewnienia wydajnej logistyki przechowywania i zaopatrywania linii produkcyjnych w strumienie wejściowe oraz odbierania, łączenia i przechowywania produktu pośredniego lub końcowego. Nasze rozwiązania umożliwiają ponadto zwiększenie wielkości produkcji i zmniejszenie ilości zatrzymań produkcji. W wielu procesach chemicznych, szczególnie tam, gdzie stosowane są substancje wysokiego ryzyka, wymagana jest praca w warunkach higienicznych lub przy całkowitej izolacji. Do przykładów urządzeń i maszyn logistycznych do transportu i magazynowania substancji chemicznych należą silosy magazynowe i rozwiązania do ich załadunku i rozładunku, systemy przenośnikowe, paletyzatory, owijarki i systemy magazynowania. Posiadamy rozległe doświadczenie w dziedzinie sprzętu i technologii logistycznych w wielu sektorach produkcyjnych. Pracujemy z naszymi przemysłowymi klientami, aby dogłębnie zrozumieć ich specyficzne wymagania, co pozwoli nam bezstronnie doradzić najlepszą technologię dla ich zastosowania, wybrać najlepszego dostawcę i zapewnić płynne włączenie nowego urządzenia w ich zakład produkcyjny. Naszym celem jest sprawienie, aby najnowsze technologie logistyki stały się łatwo dostępne dla naszych klientów.

Czytaj dalej
Znalezione rozwiązania: 26 według Twoich kryteriów wyboru.
  • POPRZEDNIA
  • POKAŻ NA STRONIE
  • NASTĘPNA
Przemysłowy przenośnik podciśnieniowy

Przemysłowy przenośnik podciśnieniowy

Urządzenia tego typu są często stosowane jako alternatywa dla przenośników mechanicznych. Jest to...

Dwukierunkowy klapowy zawór rozdzielający

Dwukierunkowy klapowy zawór rozdzielający

Skierowanie proszków, peletu czy granulatu ze źródła do dwóch punktów odbioru musi odbywać...

Dwukanałowy obrotowy zawór przełączny

Dwukanałowy obrotowy zawór przełączny

Przy rozdzielaniu lub łączeniu strumieni proszków lub granulatów w systemach transportu często wymagane...

Zawór celkowy o wzmocnionej konstrukcji

Zawór celkowy o wzmocnionej konstrukcji

Wprowadzanie substancji proszkowych i granulowanych do systemów transportu pneumatycznego wymaga zaworów pracujących w...

Zawór odmierzający do zastosowań specjalnych o poziomej zabudowie

Zawór odmierzający do zastosowań specjalnych o poziomej zabudowie

Od czasu do czasu występuje sytuacja, gdy żaden z dostępnych zaworów standardowych nie...

Zawór celkowy do lżejszych zastosowań

Zawór celkowy do lżejszych zastosowań

W niektórych zastosowaniach przemysłowych o mniej surowych warunkach zawory pracują przy niewielkiej różnicy...

System rozładunku worków Big-bag

System rozładunku worków Big-bag

Uwalnianie się pyłów, straty i zanieczyszczenie produktu to główne zagrożenia występujące przy wyładunku...

Automatyczna rozcinarka do worków

Automatyczna rozcinarka do worków

Podczas ręcznego opróżniania i przenoszenia worków może występować niedopuszczalny poziom zapylenia, a ponadto...

Depaletyzatory automatyczne

Depaletyzatory automatyczne

Dzięki szybkiemu, wydajnemu i bezpiecznemu rozładunkowi produktów można znacząco usprawnić procesy, w których...

Pojazdy sterowane laserowo

Pojazdy sterowane laserowo

Bezpieczne i wydajne przeładowywanie produktów jest kluczowym zagadnieniem w obliczu wyzwania szybkiej obsługi...

Napełniarki objętościowe do lepkich cieczy

Napełniarki objętościowe do lepkich cieczy

Podczas napełniania opakowań lepkimi cieczami możliwe jest uzyskanie dobrej precyzji i wysokiej wydajności...

Automatyczne paletyzatory zasilane pod kątem 90°

Automatyczne paletyzatory zasilane pod kątem 90°

W miarę gdy końcowa maszyna w linii odgrywa coraz bardziej istotną rolę, konieczne...

  • POPRZEDNIA
  • POKAŻ NA STRONIE
  • NASTĘPNA

Nie jesteś pewien czego szukasz?

       
Zadzwoń do nas i powiedz, jaki proces Cię interesuje! Każde wyzwanie produkcyjne jest inne.
Jeśli nie będziemy mogli Ci pomóc, pomożemy znaleźć partnera, który może to zrobić.
Nasi eksperci mogą doradzić przy wyborze maszyn i urządzeń do logistyki, oferując urządzenia zaprojektowane tak, aby oferować korzyści na każdym etapie cyklu produkcyjnego. Jesteśmy gotowi, aby pomóc dobrać właściwe technologie transportu bliskiego, załadunku i wyładunku, w tym najnowocześniejsze systemy zautomatyzowane i zrobotyzowane, do realizacji zadań obejmujących magazynowanie i przemieszczanie surowców lub pakowanie i transport produktów końcowych. Jeżeli Państwa sieć dystrybucji produktów opiera się o ładunki na paletach, możemy zaproponować najnowocześniejsze technologie, które pozwolą ulepszyć wydajność i skuteczność transportu palet w całym procesie. Należą do nich odwracarki, owijarki i przenośniki do palet i spaletyzowanych ładunków. Jeśli jednym z pierwszych etapów procesu jest odbiór ładunków na paletach, możemy pomóc w zautomatyzowaniu tego kroku poprzez użycie depaletyzatorów i innych rozwiązań pozwalających zautomatyzować ich obsługę, na przykład rozcinaczy worków. Możemy także pomóc Państwu w zwiększeniu wydajności jednostek produkcyjnych poprzez bardziej wydajne dostarczanie związków do maszyn przetwórczych dzięki skorzystaniu z najnowocześniejszej gamy ręcznych i automatycznych zaworów, przenośników podciśnieniowych, silosów i zbiorników wraz z systemami załadunku i rozładunku z pojazdów drogowych i statków. Możemy również doradzić w zakresie najnowszych produktów z dziedziny bezpieczeństwa pozwalających zapobiegać wyciekom, emisji pyłów lub zanieczyszczaniu produktów lub otoczenia. W przypadku procesów przemysłowych działających na dużą skalę możemy doradzić przy wyborze najlepszych rozwiązań do obsługi pojemników wielkogabarytowych typu FIBC czyli big-bag, w tym systemów oraz linii do napełniania i opróżniania. Staramy się być dla naszych klientów inspirującym partnerem do rozmów i stale wyszukujemy nowych trendów i innowacji. Ściśle współpracujemy z siecią dobranych międzynarodowych partnerów. Nasi inżynierowie przechodzą cykliczne szkolenia z technologii logistycznych dla produkcji chemicznej. Pomagamy zakładom produkcyjnym w poprawie szybkości obsługi stosowanych w nich surowców i produktów chemicznych, a także w zwiększeniu elastyczności i wydajności ich procesów przemieszczania i paletyzacji. Chętnie dowiemy się więcej o wyzwaniach, z jakimi Państwo się mierzą, po to by skontaktować Państwa z właściwym ekspertem!