Automatyczne paletyzatory zasilane pod kątem 90°

W miarę gdy końcowa maszyna w linii odgrywa coraz bardziej istotną rolę, konieczne staje się, aby wyposażenie fabryki spełniało potrzeby rynkowe i pomagało wyciągnąć jak najwięcej korzyści z każdej okazji.

Paletyzacja konwencjonalna na wysokim i niskim poziomie

Linia paletyzatorów Perseus firmy OCME składa się z automatycznych paletyzatorów z zasilaniem pod kątem 90 stopni służących do podawania opakowań takich jak pakiety, kartony, pudełka, wielopaki, beczki itp. z wydajnościami od 3 do 7 warstw na minutę.

Dostępne są dwa modele, paletyzator Perseus L z nieruchomą paletą na niskim poziomie i wydajnością do 5 warstw na minutę oraz paletyzator Perseus H na wysokim poziomie z ruchomą paletą oraz wydajnością do 7 warstw na minutę.

 KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Zmniejszenie kosztów dla wszystkich operacji końca linii
  • Zmniejszenie zużycia energii nawet o 36 procent
  • Zmniejszenie zajmowanego miejsca
  • Wzrost wydajności
  • Nieosiągalne wcześniej możliwości adaptacyjne

OCME produkuje automatyczne maszyny napełniające i dostarcza kompletne linie produkcyjne pokrywające całościowo proces pakowania i butelkowania dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego i chemicznego. Założona w 1954 roku przez 5 osób, szybko zaczęła budować swoją reputację na rynku urządzeń do pakowania, aż stała się jednym ze światowych liderów w branży z ponad 10.000 zainstalowanych maszyn na całym świecie. Siedziba firmy znajduje się w Parmie, zatrudnia około 390 pracowników, od 1994 roku posiada certyfikat ISO 9001, w 2010 roku obroty firmy wynosiły 82 mln euro. Główne sektory przemysłu to napoje, żywność, detergenty, petrochemia.

Zakres produkcyjny obejmuje maszyny do rozlewu, pakowanie, jak też końcówki linii wraz z systemem logistyki. Oprócz dostarczania poszczególnych maszyn, OCME może również dostarczyć kompletne linie pod klucz, integrując swoje maszyny wraz z innymi dostawcami. Atutami firmy są wysokie standardy jakości produktów, skłonność do badań i innowacji oraz pełna obsługa posprzedażowa, mająca na celu pełną satysfakcję klienta.