Napełniarki do napojów działające na zasadzie pomiaru poziomu lub przepływu

Niezależnie od tego, czy do napełniania Państwa napojów najlepiej sprawdzi się system napełniania „na poziom”, na podstawie przepływomierza lub napełnianie izobaryczne, z pewnością Państwa przedsiębiorstwo skorzysta najwięcej z rozwiązania zaprojektowanego specjalnie dla przemysłu napojów.

Automatyczne napełniarki do wody, piwa, gazowanych napojów bezalkoholowych, wina, napojów spirytusowych oraz soków

Napełniarki OCME z serii Hydra zostały zaprojektowane pod kątem możliwości obsługi wielu różnych produktów i typów butelek. Osiągają wydajność napełniania z zakresu od 12 000 do 100 000 butelek na godzinę.

Napełniarki „na poziom” i ze sterowaniem przepływowym do napojów są dostępne w dwóch modelach: jeden z nich jest przeznaczony do cieczy i napojów niegazowanych i jest oparty o technologię napełniania „na poziom”, drugi natomiast jest dedykowany do napojów gazowanych (wód niegazowanych i gazowanych, napojów bezalkoholowych, piw i soków) i wykorzystuje izobaryczny system napełniania.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Niewielkie i funkcjonalne napełniarki na podstawie poziomu i przepływu
  • Pochylona podstawa ułatwia dezynfekcję urządzenia
  • Łatwe do czyszczenia i wydajne zbiorniki ze stali nierdzewnej
  • Pół-automatyczny system kosztujący około jednej dziesiątej ceny systemu całkowicie zautomatyzowanego
  • System dezynfekcji w obiegu zamkniętym

OCME produkuje automatyczne maszyny napełniające i dostarcza kompletne linie produkcyjne pokrywające całościowo proces pakowania i butelkowania dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego i chemicznego. Założona w 1954 roku przez 5 osób, szybko zaczęła budować swoją reputację na rynku urządzeń do pakowania, aż stała się jednym ze światowych liderów w branży z ponad 10.000 zainstalowanych maszyn na całym świecie. Siedziba firmy znajduje się w Parmie, zatrudnia około 390 pracowników, od 1994 roku posiada certyfikat ISO 9001, w 2010 roku obroty firmy wynosiły 82 mln euro. Główne sektory przemysłu to napoje, żywność, detergenty, petrochemia.

Zakres produkcyjny obejmuje maszyny do rozlewu, pakowanie, jak też końcówki linii wraz z systemem logistyki. Oprócz dostarczania poszczególnych maszyn, OCME może również dostarczyć kompletne linie pod klucz, integrując swoje maszyny wraz z innymi dostawcami. Atutami firmy są wysokie standardy jakości produktów, skłonność do badań i innowacji oraz pełna obsługa posprzedażowa, mająca na celu pełną satysfakcję klienta.