Pakowaczka kontynuacyjna z podwójną zgrzewarką szczękową

Przy pakowaniu w torebki z usztywnieniem i poduszkowe z zachowaniem dużej prędkości pakowania świetną inwestycją będzie pakowaczka o pracy ciągłej z podwójnym zestawem szczęk zgrzewających.

Najszybsza na świecie maszyna formująco-pakująco-zamykająca opakowania

Maszyna do ciągłego formowania i napełniania firmy VikingMašek osiąga wysoką prędkość produkcyjną wynoszącą do 300 torebek na minutę. Unikalna zamocowana centralne rura napełniania i profile zgrzewające zamocowane z przeciwwagą są zaprojektowane w sposób zapewniający wolną od drgań i nadzwyczajnie płynną pracę przy każdej prędkości.

Maszyna Velocity jest także nadzwyczajnie uniwersalna – może używać wiele rodzajów opakowań o szerokości do 300 mm. Opatentowane i posiadające niezależną regulację fazy podwójne szczęki zgrzewające pracują mimo wysokiej prędkości przesuwu folii opakowaniowej i praktycznie eliminują straty czasu w każdym cyklu. Ta maszyna jest najszybszą pakowaczką na świecie, która nie ma żadnej konkurencji.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Nadzwyczaj wysoka prędkość robocza
  • Może zapakować do 300 torebek na minutę
  • Płynna praca przy każdej prędkości
  • Eliminacja niewykorzystanego czasu w każdym cyklu

Firma Viking Masek jest czołowym dostawcą maszyn pakujących oraz wyposażenia dla przemysłu spożywczego (przekąski, wyroby piekarnicze i cukiernicze, mrożonki, karma dla zwierząt), farmaceutycznego oraz chemicznego. Dzięki zaawansowanej technologii i wysokim wydajnościom urządzeń zdobywa rynek ze swoją technologią pakowania produktów żywnościowych.

Viking Masek zlokalizowana w czeskim zagłębiu dla przemysłu pakującego w pobliżu Vlašim stała się jednym z 5 wiodących producentów Pionowych Systemów Napełniających oraz Maszyn Zgrzewających w skali międzynarodowej. Rodzinna firma Masek, działająca na rynku od ponad 50 lat, zajmuje się produkcją szerokiej gamy maszyn dostosowanych specjalnie do potrzeb producentów żywności. Dzięki ponad 5000 Pionowym Maszynom Pakującym, dostarczanym na pięć kontynentów, firma Masek może pozwolić sobie na używanie miana lidera w zakresie innowacyjności pakowania oraz konstrukcji maszyn.

Viking Masek oferuje swoim Klientom efektywność kosztową oraz wysoką wydajność rozwiązań w dziedzinie pakowania.